DBSK - Crazy Love - Polish subs

Polskie tłumaczenia piosenek, programów, itp. DBSK

Ogłoszenie

WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM TŁUMACZENIOM PIOSENEK, PROGRAMÓW, ITP. DBSK! NA POCZĄTEK PROSIMY O ZAZNAJOMIENIE Z REGULAMINEM FORUM I O NAPISANIE KILKU SŁÓW O SOBIE ^______^

#1 2009-06-29 20:01:47

yuycia

Flower Lady

9314138
Call me!
Skąd: Junsulandia XD~~
Zarejestrowany: 2009-06-28
Posty: 13
Punktów :   
Boyfriend ^___^: Junsu <333~~
Ulubieniec z DBSK :): Junsu :)
Ulubiona para DBSK^^: JaeSu <3~~

Annyeong ^^

Witam wszystkich^^

Troszkę o mnie

na imię mam... Ilona, ale nie cierpię tego imienia, dlatego wolę jak znajomi zwracają się do mnie Yumi, Yumiś lub Yu-chan, ale możecie też do mnie mówić yuycia, Yuya, Yuyek, Yuy- jak kto chce XD
skąd jestem... prosto z samej Częstochowy XD
ile mam lat... dużo^^' aż 21... no prawie, bo 24 października mam dopiero urodziny XP~~
moi mężowie to... Junsu, Kibum, Soczek (Jang Geun Seok), Sungmin, Hangeng, Massu, Yamapi, Ruki i Uruha
mój ukochany braciszek... To Yuya Tegoshi (NEWS)
co lubię... hmmmm... sporo tego będzie^^' no więc, lubię przede wszystkim nic nie robić, ale tak poza nic nie robieniem to lubię czytać [mangi, książki], śpiewać [byłam nawet w jednym zespole trzy lata], tańczyć [ale gdy nikt nie widzi^^'], rysować [prawie wszystko, czyli mangi, portrety, zwierzęta], oglądać j-dramy i filmy produkcji azjatyckiej i spać
mam... parę kolczyków, czyli w sumie jedenaście^^ 5 w lewym uchu, 4 w prawym, jeden w nosie po lewej stronie i po prawej jeden pod wargą
jakiej muzyki słucham... od jakichś trzech lat j-muzyki, a od nie dawna i k-muzyki, czyli Azja rządzi
ulubione zespoły... hmmmm, sporo tego XD z k-muzyki to DBSK, Super Junior, Epik High, Big Bang, Moon Hee Jun, H.O.T, BoA, Kangta i lubię jeszcze piosenki Lee Joon Ki i Jang Geun Seok'ana, z j-muzyki: NEWS, KAT-TUN, Duel Jewel, the GazettE, Utada Hikaru, Kanjani 8, L'Arc~en~Ciel, Hyde, Koda Kumi
moje ulubione anime... z pewnością Full Metal Alchemist, kocham też Fushigi Yuugi, Weiss Kreuz, Death Note, Neo Angelique ~Abyss~, Ayashi no Ceres^^
ulubiona postać z anime... Ed'o, Tasuki, Tamahome, L, Ken itd....
ulubiona pora roku... najbardziej lubię wiosnę^^ według mnie to najpiękniejsza pora roku XD i lubię też zimę, ale tylko na samym początku i towarzyszący jej wtedy pierwszy spadający śnieg
i na koniec... dodam, że uwielbiam czekoladę^^ facetów o chłopięcych rysach twarzy i przede wszystkim mądrych, ładnych i zabawnych^^ a nie lubię nieuprzejmości i chamstwa...

Nya, i to by było kochani na tyle o mnie^^ Ale jak chcecie wiedzieć więcej to pytajcie XD~~

I pamiętajcie! Admin MA ZAWSZE RACJE XD


http://img154.imageshack.us/img154/4379/000bk1r3.gif http://img27.imageshack.us/img27/1986/jjfeedingsu.gif
Hahahahahahahahahahahaha XD Susu <3~~ JaeSu ^____________^

Offline

 

#2 2009-06-29 20:45:25

Arashio

Secret Code

Zarejestrowany: 2009-06-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Annyeong ^^

Dzień Doby Yuy XDDd w ogóle sygnaturki wam się nie wyświetlają XDDDD ZUY znak~~ (czytaj cenzura)XD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl