DBSK - Crazy Love - Polish subs

Polskie tłumaczenia piosenek, programów, itp. DBSK

Ogłoszenie

WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM TŁUMACZENIOM PIOSENEK, PROGRAMÓW, ITP. DBSK! NA POCZĄTEK PROSIMY O ZAZNAJOMIENIE Z REGULAMINEM FORUM I O NAPISANIE KILKU SŁÓW O SOBIE ^______^

#1 2009-06-28 13:16:21

yuycia

Flower Lady

9314138
Call me!
Skąd: Junsulandia XD~~
Zarejestrowany: 2009-06-28
Posty: 13
Punktów :   
Boyfriend ^___^: Junsu <333~~
Ulubieniec z DBSK :): Junsu :)
Ulubiona para DBSK^^: JaeSu <3~~

Regulamin forum DBSK - Crazy Love :D

Czego od was wymagamy...

1. Przestrzegania tego regulaminu!!!
2. Po rejestracji napisz coś o sobie w odpowiednim temacie na forum^^
3. Słuchać się administratora, bo on ma zawsze racje.
4. Nie offtopować, gdzie popadnie. Temat na offtopy jest napisany. To oznacza, że macie mi nie śmiecić na forum, bo powybijam!!!
5. Za zbyt dużą ilość przekleństw i jeśli się zdarzy, że będziecie offtopować- dostajecie upomnienie.
6. Jeśli się zarejestrujesz to to szanuj i pisz posty. Za nie pisanie nic na początku są ostrzeżenia, a potem wylatujesz.
7. Jeśli chcesz pomóc w tworzeniu forum to najpierw zgłoś to adminowi, czyli w tym przypadku mi^^
8. Wszystkie tematy na forum zakłada administrator! Pomysły na tematy i jeśli ktoś sam bardzo chce założyć temat to zgłasza to w temacie "Propozycje". Wtedy ja jako administrator sama zakładam ten temat lub zezwalam na jego założenie.
9. Aby pobrać pliki z tematu download należy napisać posta składającego się z więcej niż 10 znaków. Krótsze posty będą usuwane.
10. Jeśli jakieś linki nie będą działać to zgłoś to w temacie "Nie działające linki". Wtedy jak najszybciej postaram się by znów plik był dostępny do ściągnięcia.
11. Offtopy i posty nie na temat będą usuwane.
12. Nie kłócić mi się na forum!!! Za skargi itp. będą upomnienia.
13. Po piątym upomnieniu wylatuje się z forum.
14. Szanowanie innych jest bardzo ważne, więc na prawdę proszę o przestrzeganie regulaminu forum.
15. Kolory są tylko i wyłącznie dla Administratorów i Moderatorów.
16. Jeżeli ktoś wyjeżdża na dłuższy czas [przypuśćmy miesiąc, 2 tygodnie czy 3, etc], to miło by było jak by pod sygnaturą, w podpisie był napis że wyjechałeś na jakiś określony czas. Wtedy będzie nam łatwiej.
17. Napisz jeszcze, że się zgadzasz z regulaminem forum.

Jeśli regulamin ulegnie zmianie zostaniecie o tym powiadomieni. Wtedy należy się zapoznać z nowym regulaminem, tudzież z jego nową częścią ^____^

Życzę przyjemnego postowania


http://img154.imageshack.us/img154/4379/000bk1r3.gif http://img27.imageshack.us/img27/1986/jjfeedingsu.gif
Hahahahahahahahahahahaha XD Susu <3~~ JaeSu ^____________^

Offline

 

#2 2009-06-29 20:51:38

Arashio

Secret Code

Zarejestrowany: 2009-06-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Regulamin forum DBSK - Crazy Love :D

ogej, zgadzam się z regulaminem, nie mam wyboru 3D'

Ostatnio edytowany przez Arashio (2009-06-29 20:52:35)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl